ruk-ruk
RUK, RUK, DRAUDZIŅ!
Tagad tu pirmais uzzināsi visas cūcības un jautrības!
close button

Ziņo detektīvi no Meirānu Kalpaka pamatskolas PII

1

Esam ļoti laimīgi, ka jau otro gadu varam piedalīties Cūkmena datektīvu aktivitātēs. Ta kā pagājušajā mācību gadā izgājām visas četras tēmas, tad šogad priecājamies par jaunu aktivitāti. Savā pirmajā rudens ekspedīcijā uz mežu, mēs devāmies septembra beigās, lai vēl paspētu iepazīt rudens skaistumu.

2

Paspējām ieraudzīt sēnes, ogas un meža krāsu pārpilnību, pie reizes savacām arī mežā atstātos atkritumus, kurus nogadājām uz atkritumu konteineriem.

3

Savācām dabas materiālus, ar ko strādāt nodarbībās un labāk iepazīt mežu.

4

6.novembrī mūs apciemoja Cūkmens un atveda materiālus aktivitātēm. Tikai žēl, ka nebijām uz vietas visi. Dažiem tomēr bija bail pirmo, reizi satiekot Cūkmenu, tapēc negribēja fotografēties.

5

Ātri vien ķērāmies pie darba un pagatavojām Zeķes Lelles, ierīkojām sev mugursomu ceļojumiem{ kurš gan ne cits, kā zaķis, pazīst mežu} un pagatavojām lēcas.

6

Ierīkojām Meža detektīvu dienasgrāmatas un cītīgi iepazināmies ar šā gada uzdevumiem Cūkmena detektīviem.

7

Kopīgi pagatavojām kasti mūsu iespaidu ķeršanai. Bērni to aplīmēja ar attēliem, ko bija pagatavojuši no plastilīna, vilkšanas tehnikā. Attēlos ir viss, kas saistas ar mežu – koki, sēnes, ogas, lapas, dzīvnieki. Gatavojāmies savam Rudens piedzīvojumam mežā kopā ar Zeķi.

8

Diemžēl mūsu otrais piedzīvojums mežā notika vēlē rudenī un mēs savām Zeķēm nevarējām parādīt, rudens dabas skaistumu, jo lapas jau bija nobirušas un sēnes sasalušas.

9

Tomēr mēs atradām vietu savam štābiņam un kopā ar Zeķi varējam izspēlēt pāris situācijaas mežā.

 10

Kā piemēram stāstu par vilku un zaķēniem. Savus iespaidus mēs dokumentējam dienasgrāmatās. Ceram uz interesantiem piedzīvojumiem mūsu Ziemas ekspedīcijā.