RUK, RUK, DRAUDZIŅ!
ruk-ruk
RUK, RUK, DRAUDZIŅ!
Tagad tu pirmais uzzināsi visas cūcības un jautrības!
Tagad tu pirmais uzzināsi visas cūcības un jautrības!
close button
25.08.2021

Klāt jaunais mācību gads ekoprogrammā "Cūkmena detektīvi" – piesakies!

20210422 APPO6966

Jau 16. gadu Cūkmens ir gatavs izglītot bērnus par tīru mežu nozīmi! Tāpēc arī AS “Latvijas valsts meži” kopā ar Cūkmenu izsludina pieteikšanos jaunā mācību gada bērnudārzu ekoprogrammai Cūkmena detektīvi. Pirmie 100 dārziņi, kas būs pieteikušies ekoprogrammai “Cūkmena detektīvi” līdz 23. septembrim, saņems oktobrī papildus mācību materiālus! Pieteikšanās un visa informācija sadaļā Cūkmena detektīvi.

Lai kļūtu par īstu detektīvu un Cūkmena sabiedroto, arī 2021./2022. mācību gadā ekoprogrammas ietvaros bērni apgūs četras galvenās tēmas: meža netīrie noslēpumi, Cūkmenam pa pēdām, mežs rotaļlietu kastē un audzēsim skābekli. Tie bērni, kas darbosies jau otro gadu, varēs doties piedzīvojumos dabā visos gadalaikos. Visaktīvākos bērnudārzus mācību gada nogalē apciemos pats populārais Latvijas dabas draugs – Cūkmens.

Ekoprogramma "Cūkmena detektīvi" paredzēta 5 līdz 7 gadus veciem bērniem. Tās pamatā ir četras tēmas, kurās ar rotaļu, dejas un dziesmas, pasaku, dažādu vizualizāciju, bērni veic noteiktus detektīvu soļus jeb uzdevumus, vērtējot labo un slikto mežā.  Katra tēma veidota, ievērojot principu – redzi, dzirdi, klausies, dari, vienlaikus paredzot aktīvu bērnu iesaisti un līdzdarbošanos rotaļnodarbībās.

Programmu finansiāli atbalsta Latvijas Vides aizsardzības fonds.