close button
26.09.2022

Šajā mācību gadā meža netīros noslēpumus izzinās 8600 pirmsskolnieki

cukmens dzeltens fons

Sveiciens, tīro mežu draugi!

Šeit atkal es - nenogurstošais plastmasas piesārņojuma pretinieks un jaudīgākā skaļruņa īpašinieks Cūkmens. Jāatzīst, ka jau kopš augusta mana elektroniskā pastkaste bijusi īpaši karsta, un tas viss, pateicoties neskaitāmajiem pieteikumiem dalībai ekoprogrammā "Cūkmena detektīvi". Šogad to ir iepriecinoši daudz, jo, apkopojot visu slepeno informāciju, varu ar lepnumu teikt, ka šajā mācību gadā meža netīros noslēpumus Latvijā izzinās 8600 bērni!

Iepriekšējā ziņā minēju, ka pirmos 100 bērnudārzus apmeklēšu pats personīgi. Tas nav mainījies - par katru vizīti bērnudārzu brīdināšu, dažas dienas pirms apmeklējuma zvanot uz pirmsskolas izglītības iestādi. Tomēr, ja kāda no detekīvu grupām vēlas jau iepriekš uzzināt, vai iekļuvusi pirmo 100 bērnudārzu vidū, aicinu ielūkoties zemāk pievienotajā sarakstā, kuram rūpīgi eju cauri. 

Pirmie 100 pieteikumi

Tīro mežu draugus, kuri nepaguva iekļūt pirmo "simtniekā", aicinu neskumt! Mājaslapas sadaļā "Cūkmena detektīvi" pieejami visi nepieciešamie mācību materiāli, lai pilnvērtīgi piedalītos ekoprgrammā. Kad paveikts kāds darbiņš, droši sūtiet ziņu par paveikto uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Katra ziņa tiks rūpīgi ievietota šeit pat sadaļā "Blogi", kur ar veikumiem varēs iepazīties arī citi detektīvi, bet tie, kuri ziņas iesūtījuši čakli jo čakli, tiksies ar mani jau pavasarī!

Nu, ko! Dodos atpakaļ cīņā par tīriem mežiem - uz tikšanos!