RUK, RUK, DRAUDZIŅ!
ruk-ruk
RUK, RUK, DRAUDZIŅ!
Tagad tu pirmais uzzināsi visas cūcības un jautrības!
Tagad tu pirmais uzzināsi visas cūcības un jautrības!
close button

Ziņo detektīvi no Mūrmuižas PII "Pasaciņa"

InCollage 20220425 140544829

Labdien Cūkmen. Esam Mūrmuižas PII "Pasaciņa" 3 gadus jaunie dabas mīļotāji. Paldies Jūsu komandai par pārsteiguma dāvaniņu ar praktisko darbiņu. Mums izdevās!

 

InCollage 20220920 130440521

Labdien, Cūkmen!

Vēlamies padalīties ar savu rudens piedzīvojuma pirmo dienu. Doma un nolūks bija doties uz mežu, bet kā jau mazi trīsgadīgi bērni, aizrāvāmies ar visu kas pa ceļam, bija gan ko redzēt, pagaršot un salīdzināt. Izrādās, ka tik daudz ko redzēt, krāsainas lapas, dažādas rudens odziņas, kukurūzu lauks, kas jau iekrāsojies dzeltens. Viss liecina, par rudens iestāšanos, smarža, mitrums, zirnekļu tīkli, pīlādži un kāda rudens avene. Pārņemti par krāsu raibumu uzkrāsojām rudens bildes.

 

 

DSC 0882 copy

Sūtu jums sveicienu no mūsu kopīgi pavadītās dienas mežā. 

DSC 0894 copy

Mūrmuiža Valmieras novadā PII"Pasaciņa" ir ieguvusi ofociālu barotavu LVM teritorijā. Sadarbībā ar mednieku un makšķernieku klubu "Kaugurieši" Gata Niedres (priekšēdētāja) un Ginta Vīksnas (vietnieka), kā arī meža infrakstruktūras un ugunsdzēsības speciālista Rietumvidzemes reģiona Jāņa Zālītes gādību, kā arī trešās grupas audzinātāju Ingu Rasu kopā ieguvām barotavu gan stirnām, gan meža cūkām.

DSC 0902 copy

Paldies par dzirdīgajām ausīm un gādību, mēs esam ieguvuši jaunu pastaigas maršrutu ar izzinošu un dabas pētīšanas ievirzi.