Cūkmena detektīvi

"Cūkmena detektīvi" ir AS "Latvijas valsts meži" ekoprogramma pirmsskolām: 5 līdz 7 gadus jauniem bērniem. Tās mērķis ir rosināt bērnos atbildību pret vidi, vairojot izpratni par vērtīgo un lieko dabā. Bērni kopā ar pedagogu programmas ietvaros soli pa solim atklāj dažādus meža noslēpumus un kļūst par īstiem Cūkmena detektīviem!


EKOPROGRAMMU "CŪKMENA DETEKTĪVI" PIRMAJĀ GADĀ VEIDO ČETRAS TĒMAS:

ozols

  1. Meža netīrie noslēpumi
  2. Cūkmenam pa pēdām
  3. Mežs rotaļlietu kastē
  4. Audzēsim skābekli!

 

OTRAJĀ GADĀ BĒRNI DODAS DABĀ!

  1. Rudens piedzīvojumā
  2. Ziemas piedzīvojumā
  3. Pavasara piedzīvojumā

 

Viss metodiskais materiāls bērnudārziem ir pieejams ŠEIT.


DARBOŠANĀS PROGRAMMĀvirelis

Ekoprogrammai var pieteikties mācību gada sākumā līdz 21. septembrim, aizpildot PIETEIKUMA ANKETU. Pirmie 100 bērnudārzi, kas piesakās, saņem "Slepeno maisu" no AS “Latvijas valsts meži” ar papildus mācību materiāliem. Ikviens bērnudārzs var apgūt programmu arī patstāvīgi bez pieteikšanās. Pavasarī aicinām aizpildīt EKOPROGRAMMAS NOVĒRTĒJUMA ANKETU.

 


 


Ekoprogrammu "Cūkmena detektīvi" organizē  AS "Latvijas valsts meži". Programma ir tapusi ar Latvijas vides aizsardzības fonda finansiālu atbalstu. Kontaktpersona: Renāte Ribaka, tālr. 28360723, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

B